Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore zona e Vilave Qeveritare ne bregdet

per shitje apartament ne vlore 1
 • Cmimi: €75,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 90 m2
 • Nr. Listimi: 305

Apartament per shitje ne Vlore zona e Vilave Qeveritare ne bregdet. Planimetri e bollshme dhe funksionale. Ndodhet ne kompleksin e ri rezidencial i perbere nga 2 objekte, 5 katesh, ne funksion te te cileve jane projektuar ambjente sherbimi, ambjente te gjelberuara dhe pishine. Mundesi zgjedhjeje per apartamente me siperfaqe te ndryshme, 2+1, 1+1 dhe garzoniera. Te gjithe apartamentet kane pamje te detit Jon dhe pamje te gjirit te Vlores. Dalje direkt ne rrugen nacionale

Per te zgjedhur apartamentin tuaj prane detit Jon na kontaktoni.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Pamje panoramike
 • Pishine
 • Sistem ngrohje/ftohje
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -