Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Rruga Shaban Demiraj ne Vlore

Apartament papafingo per shitje ne bregdetin e Vlores
 • Cmimi: €96,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 658

Apartament per shitje ne bregdetin e Vlores. Apartament papafingo me verande te bollshme 80 m2 me pamje panoramike te detit. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kend kuzhine plotesisht te mobiluar, 2 tualet, korridor dhe verande te bollshme. Me kondicioner dhe panel diellor per sistemin e ngrohjes se ujit.
Per te vizituar apartamentin ju lutem telefononi ne 0695196069!

 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -