Detaje mbi Pronen

Apartamente 2+1 me qera ne Vlore, Rruga Murat Terbaci

Balcony view
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 103 m2
 • Nr. Listimi: 485

Apartamente me qira ne Vlore. Apartament plotesisht i mobiluar me mobilim cilesor dhe me te gjitha pajisjet elektro shtepiake. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, tualet & dy ballkone me pamje deti. Pozicionohet ne shetitoren prane detit ne reshtin e pare te pallateve ne zonen e Akademise se Marines.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Pamje nga deti
 • Rezidence e re
 • Vije e pare ne Lungomare
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -