Detaje mbi Pronen

Apartamente per shitje ne Sarande

Banesa per shitje ne Sarande 15
 • Cmimi: €55,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 90 m2
 • Nr. Listimi: 414

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -