Detaje mbi Pronen

Bar per shitje ne bulevardin Vlore-Skele

Bar per shitje ne bulevardin Vlore-Skele  (1)
  • Cmimi: €497,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 237 m2
  • Nr. Listimi: 326

Bar per shitje ne bulevardin kryesor Vlore-Skele .Pozicionohet ne katin e 2 te nje ndertese me pamje nga rruga kryesore.Shitet sebashku me aktivitetin.
per me shume informacion na kontaktoni!

  • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -