Detaje mbi Pronen

Dyqan Bar per shitje ne Vlore, Rruga Veledin Kollozi.

Ambjent Bar per shitje ne Vlore ne qender.3
  • Cmimi: €130,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 70 m2
  • Nr. Listimi: 712

  • I mobiluar
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -