Detaje mbi Pronen

Dyqan me qera ne Vlore prane detit

dyqan me qera ne vlore 4
  • Cmimi: €500
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 60 m2
  • Nr. Listimi: 642

Dyqan me qera ne Vlore prane detit.Dyqani ndodhet prane shetitores ne zonen e Ujit te Ftohte.Dyqani ndodhet ne nje objekt te ri dhe eshte i disponueshem per aktivitete te ndryshme biznesi.Per me shume detaje na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -