Detaje mbi Pronen

Dyqan me qera ne Vlore

Dyqan per qera ne Vlore10
  • Cmimi: €350
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 55 m2
  • Nr. Listimi: 421

  • Afer detit
  • I pamobiluar
  • Prane Shetitores buze detit
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -