Detaje mbi Pronen

Dyqan per qera ne Vlore

Dyqan per qera ne Vlore04
  • Cmimi: €450
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 115 m2
  • Nr. Listimi: 583

Ambient komercial per qera ne Vlore. Dyqani ndodhet prane bulevardit kryesore Vlore-Skele, ne katin e pare te nje rezidence te re. Disponon nje siperfaqe prej 115 m2, 2 tualete dhe dy fasada, nga rruga dhe nje nga kompleksi i dyqaneve te rezidences. Pozicion i favorshem per biznese te ndryshme.
Per me shume informacion kontakto me agjentin ne tel: +355 69 51 96 069!

  • Prane rruges kryesore
  • Rezidence e re
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -