Detaje mbi Pronen

Dyqan per qera ne Vlore-150 m2 ambjent biznesi ne qender

Dyqan per ne Vlore 150 m2 ambjent komercial 2
  • Cmimi: €500
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 150 m2
  • Nr. Listimi: 381

Dyqan per qera ne Vlore-150 m2 ambjent biznesi ne qender. Aktualisht funksionon ambjent kend lojrash per femije. Jepet i mobiluar.

Per informacion te detajuar ju lutem na kontaktoni. Tel. +355 33 205 821.

  • I mobiluar
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -