Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne bulevardin Vlore-Skele.

dyqan bar per shitje vlore 1
  • Cmimi: €220,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 70 m2
  • Nr. Listimi: 294

Ambjent komercial per shitje me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Dyqani funksionon si bar, i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmim i negociueshem.

Per cdo informacion kontaktoni zyren tone!

  • Me certifikate pronesie
  • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
  • Shitet me aktivitet te ngritur

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -