Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Orikum, tek Ura, Rruga Nacionale.

Dyqan per shitje ne Orikum, tek Ura, Rruga Nacionale.0
 • Cmimi: €87,300
 • Kategoria: Komerciale
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 97 m2
 • Nr. Listimi: 734

 • Kati 1
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -