Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne qender Vlore

20141106_141859
  • Cmimi: €81,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 54 m2
  • Nr. Listimi: 625

Dyqan per shitje ne qender ne Vlore. Pozicionohet prane Sigurimeve Shoqerore ne katin e pare te rezidences me akses direkt ne rruge kryesore. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si tregeti, prodhim, zyre etj.
Per nje vizite ne prone kontaktoni agjentin imobiliar!

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -