Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore

Couple looking in window outside Danushi Property Agency
  • Cmimi: €125,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 61 m2
  • Nr. Listimi: 800

Dyqan per shitje ne Vlore. Dyqani ndodhet ne bulevardin kryesor prane Universitetit Pavarsia. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
Per te vizituar dyqanin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Me certifikate pronesie
  • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -