Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore ne Bulevardin Ismail Qemali

Dyqan per shitje ne Vlore ne bulevard kryesor 2
  • Cmimi: €141,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 51 m2
  • Nr. Listimi: 243

Dyqan per shitje ne Vlore me akses te menjehershem ne Bulevardin Kryesor prane skeles ne Vlore. Aktualisht eshte i dhene me nje qera te kenaqshme ku ushtrohet biznes privat. Ndodhet ne katin e pare te nje rezidence te re. Mundesi shume e mire investimi.

Per detaje ju lutem ne kontaktoni.

  • I mobiluar
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -