Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore ne lagje Pavaresia

Dyqan per shitje ne Vlore Skele 1
  • Cmimi: €70,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 90 m2
  • Nr. Listimi: 219

Dyqan per shitje ne Vlore ne lagje Pavaresia. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri i ndertuar me nje cilesi te larte i cili sapo ka perfunduar, dhe pozicionohet ne katin e pare te pallatit buze rruges kryesore. Zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte duke u shtuar vazhdimisht vitet e fundit me apartamente te reja banimi dhe ambjente sherbimi.Vendodhja e prones prane qendres se Skeles dhe prane detit bejne qe dyqani te kete nje vlere ne rritje ne te ardhmen. Dyqani disponon cerifikaten e pronesise. Cmim okazion.
Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -