Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore ne rrugen Gjergj Kastrioti

Dyqan per shitje ne Vlore 31 meter katror 2
  • Cmimi: €26,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 31 m2
  • Nr. Listimi: 225

Dyqan per shitje ne Vlore ne rrugen Gjergj Kastrioti. Ndodhet ne ambjentet e nje qendres se re tregetare, prane tregut te madh ne qender te qytetit.Dyqani esht e i pershtetshem per aktivitete te ndryshme.Vendodhja e dyqanit dhe e qendres tregetare prane tregut te qytetit,i jep objektit nje vlere e cila do te jete ne rritje,per shkak te aktivitetit tregetar qe ka zona.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -