Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore, Prane Gjykates se Rrethit.

Pamje te dyqanit ne shitje.1
  • Cmimi: €59,090
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 62.2 m2
  • Nr. Listimi: 742

Dyqan per shitje ne Vlore, Prane Gjykates se Rrethit.
Per te vizituar dyqanin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069!

  • Kati 1
  • Ne rruge kryesore
  • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -