Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore

Dyqan per shitje ne Vlore 1
  • Cmimi: €55,500
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 55.8 m2
  • Nr. Listimi: 484

Dyqan per shitje ne Vlore ne rruga Gjergj Kastrioti.Rezidence e re perfunduar me akses direkt ne rrugen kryesore. Pozicionohet ne katin e dyte me fasade xhami te madhe me orientim rrugen kryesore. Ka zone parkimi. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme.
Per nje vizite ne prone kontaktoni agjentin imobiliar ne tel. 033 205 821.

  • kati 2
  • Komerciale per shitje ne Vlore
  • Ne rruge kryesore
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -