Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore rruga Cajupi

Dyqan per shitje ne Vlore rr.Cajupi 2
  • Cmimi: €127,500
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 75 m2
  • Nr. Listimi: 224

Dyqan per shitje ne Vlore rruga Cajupi. Aktualisht funksionon si lokal, me siperfaqe 75m2,i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me dalje te menjehereshme ne bulevardin kryesor te qytetit ne zonen e Skeles.Cmimi i negociushem.

Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Me certifikate pronesie
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -