Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore, Rruga Dush Strati.

dyqan ne shitje ne vlore
  • Cmimi: €240,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 120 m2
  • Nr. Listimi: 737

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -