Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore, Rruga Sadik Zotaj.

IMG_4713
  • Cmimi: €88,800
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 59.2 m2
  • Nr. Listimi: 741

Dyqan per shitje ne Vlore, Rruga Sadik Zotaj. Cmim i negociueshem.
Per te vizituar dyqanin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Kati perdhe
  • Ne rruge kryesore
  • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -