Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore rruga Transballkanike

komerciale per shitje ne vlore2
  • Cmimi: €170,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 216 m2
  • Nr. Listimi: 284

Dyqan per shitje ne Vlore rruga Transballkanike. Me sip. 216 m2, dyqani eshte i vendosur ne katin e pare te nje rezidence te re ne rrugen kryesore. Aktualisht ambjenti komercial eshte i dhene me qera.
Mundesi investimi me cmim okazion.

Per detaje ju lutem na kontaktoni

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -