Detaje mbi Pronen

Dyqan me qera ne vlore ne bulevard kryesore Vlore-Skele

Dyqan per qera ne Vlore Shqiperi02
  • Cmimi: €1,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 300 m2
  • Nr. Listimi: 589

Dyqan me qera ne vlore . Dyqani ndodhet vetem pak metra larg nga bulevardi "Ismail Qemali" ne katin e pare te nje ndertese 4 kateshe . Disponon nje siperfaqe prej 300 m2, i pershtashem per aktivitete te ndryshme.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne tel :+355 69 51 96 069!

  • Ne Bulevardin Kryesor Ismail Qemali
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -