Detaje mbi Pronen

Dyqan per qera ne Vlore

Qyteti-i-Vlores
  • Cmimi: €110
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 100 m2
  • Nr. Listimi: 555

Dyqan per qera ne Vlore ne qytet. Dyqani ndodhet me akses direkt ne rrugen "Enver Jaho" me nje sip 100 m2. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.
Per me shume informacion kontaktoni ne agjensi +355 33 205 821!

  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -