Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne qender Vlore

Dyqan per shitje ne qender Vlore (3)
  • Cmimi: €62,400
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 48 m2
  • Nr. Listimi: 310

Dyqan per shitje ne Vlore .Dyqani ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese ne bulevard kryesor Vlore-Skele.
Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -