Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore ne bregdet

Dyqan per shitje ne Vlore 1
  • Cmimi: €75,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 52 m2
  • Nr. Listimi: 164

Ambjent komercial per shitje ne katin e pare te nje pallati te ri rezidencial.Ka nje siperfaqe prej 52 m2. Pozicioni i tij prane shetitores se bregdetit e ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi okazion per zonen.
Kontaktoni zyren tone per me shume informacion!

  • Me certifikate pronesie
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -