Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore qender

Dyqan per shitje ne qender Vlore1
  • Cmimi: €200,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 100 m2
  • Nr. Listimi: 497

Dyqan per shitje ne Vlore.Dyqani ndodhet ne nje rezidence te re te sapo perfunduar ne rrugen Ate Kristo Negovani.Disponon nje sip prej 100 m2 me punime shume cilesore.
Per me shume informacion na kontaktoni!

  • I Negociushem
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -