Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore, Rruga Cajupi.

Dyqan 50 m2 per shitje ne Vlore
  • Cmimi: €125,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 50 m2
  • Nr. Listimi: 711

  • Komerciale per shitje ne Vlore
  • Prane rruges kryesore
  • Rezidence e re
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -