Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje prane Sheshit Pavaresia ne Vlorë

Dyqan per shitje ne Skele Vlore1
  • Cmimi: €40,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 38.5 m2
  • Nr. Listimi: 119

Shitet nje ambjent komercial me siperfaqe 38.5 m2 prane Sheshit Pavaresia ne Vlore.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.ne dispozicion te tij ka dhe nje depo te pajisur me nje tualet.Cmim i favorshem per zonen.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni!

  • kati i pare
  • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -