Detaje mbi Pronen

Dyqan per shitje ne Vlore prane Gjykates se Rrethit

Dyqan per shitje ne Vlore prane Gjykates se Rrethit
  • Cmimi: €233,740
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 89.9 m2
  • Nr. Listimi: 649

Dyqan per shitje ne qender te qytetit te Vlores. Pozicionohet ne katin e pare ne rezidence te re, prane Gjykates se rrethit Vlore. NJesia komerciale aktualisht eshte e mobiluar dhe ne te zhvillohet aktivitet bar-kafe dhe ambjent zyre per te dhene me qera. Zone e preferuar aktivitet biznesi.

Per me shume detaje ju lutem kontaktoni ne telefonin +355 69 51 96 069!

  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -