Detaje mbi Pronen

Garzonier për shitje në Vlorë €37000 në zonën e Kalasë

Garsoniere per shitje ne bregdet 0
  • Cmimi: €37,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 54 m2
  • Nr. Listimi: 346

Garzonier për shitje në Vlorë €37000 në zonën e Kalasë.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Ne rruge kryesore
  • Pamje panoramike
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -