Detaje mbi Pronen

Garsoniere me qera ne Vlore

Grazoniere per qera ne Vlore (11)
 • Cmimi: €30
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 40 m2
 • Nr. Listimi: 536

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -