Detaje mbi Pronen

Garzonier per shitje ne Vlore, Rruga Aleksander Moisiu

Shitet garzonier tek Kalaja Vlore7
 • Cmimi: €30,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 26.5 m2
 • Nr. Listimi: 842

Garzonier per shitje ne Vlore, Rruga Aleksander Moisiu.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -