Detaje mbi Pronen

Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti

Gazoniere per qera ne Vlore01
 • Cmimi: €30
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 55 m2
 • Nr. Listimi: 561

Garzoniere per qera ne Vlore me pamje deti. Apartament ne katin e 8-te te nje rezidence me ashensor prane shetitores buze detit. Plotesisht i mobiluar me nje mobilim modern. Disponon kend kuzhine me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, krevat dopio, dollap, 2 divane, tv dhe ballkon te bollshem me pamje te deti. I pajisur me kondicioner. Per qera sezonale dhe qera afatgjate.
Per me shume informacion kontaktoni ne agjensi ne tel : +355 69 51 96 069 !

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -