Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi per qera ne Vlore Uji Ftohte

Apartament Pushimi ne Vlore per 4 persona.8
 • Cmimi: €30
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 49 m2
 • Nr. Listimi: 570

Apartament pushimi per qera ne Vlore, lagje Uji Ftohte. Apartament studio ne katin e 8-te te nje rezidence te re prane detit. Plotesisht i mobiluar. Disponon dhome gjumi me krevat dopjo, divan krevat, dollap, kend kuzhine me te gjitha paisjet e gatimit, tavoline ngrenie per 2-4 persona, tualet dhe ballkon me pamje te detit.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. +355695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -