Detaje mbi Pronen

Hotel ne shitje ne Radhime Vlore

hotel shitje vlore radhim04
 • Cmimi: €1,100,000
 • Kategoria: Komerciale
 • Dhoma: 5+
 • Tualet: 5+
 • Siperfaqe: 2100 m2
 • Listuar ne: 06.04.2017
 • Nr. Listimi: 797

Hotel ne shitje ne Radhime Vlore.Hoteli eshte ndertuar ne nje nga zonat me te bukura ne Radhime te Vlores.Pozicionohet mbi nje koder dhe ka nje pamje mjaft te vecante te gjithe bregdetit.Ne baze te projektit Hoteli disponon te gjithe ambjentet e domosdoshme, si restorant,bar,recepsion,dhoma te gjitha me ballkon me pamje te detit,si dhe parking.Punimet kryesore kane perfunduar,dhe jane per tu bere shtrimet e dyshemeve si dhe dyer dhe dritare.
Objekti disponon certifikate pronesie.
Per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Me certifikate pronesie
 • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -