Detaje mbi Pronen

Hotel per shitje ne Dhermi

Hotel per shitje ne Dhermi02
  • Cmimi: €2,200,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Dhoma: 5+
  • Tualet: 5+
  • Siperfaqe: 1400 m2
  • Nr. Listimi: 614

Vile per shitje ne Dhermi Vlore. Shitet truall me nje sip 1400 m2 buze detit Dhermi . Disponon 600m2 sip ndertimi Vile 3 katesh e cila funksionon si Hotel dhe Bar Restaurant, ne total jane 17 garzoniere, 3 suita dhe parking per 14 makina. Pozicionohet vetem 30m larg plazhit .Plotesisht i mobiluar. Me dokument pronesie. Pamje panoramike te detit Jon . Zone turistike.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -