Detaje mbi Pronen

Hotel per shitje ne Sarande

Hotel per shitje Sarande 1
  • Cmimi: €500,000
  • Kategoria: Projekt i Ri
  • Siperfaqe: 1017 m2
  • Nr. Listimi: 454

Hotel per shitje ne Sarande.Projekt i ri ne fazen e perfundimit per hotel i cili ndodhet ne jug te qytetit te Sarandes ne rugen per ne Ksamil.Hoteli eshte projektuar dhe ndertuar me kater kate e gjysem ku kati i pare eshte llogaritur per bar restorant, kati i dyte,i trete,i katert,dhe gjysma e siperfaqes ne katin e peste jane 22 dhoma me tualete.Trualli i objektit ka nje siperfaqe prej 750m2 dhe siperfaqja e ndertimit te katit perdhe 268m2.Pozicionohet ne nje nga zonat me te bukura turistike dhe ka nje pamje mjaft te vecante te bregdetit te bukur te Sarandes.Per me shume info na kontaktoni.

  • Afer detit
  • Ne rruge kryesore
  • Pamje nga deti
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -