Detaje mbi Pronen

Hotel per shitje ne Radhime Vlore

Truall me ndertese per shitje ne Radhime Vlore02
  • Cmimi: €990,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 570 m2
  • Nr. Listimi: 575

Hotel per shitje ne Vlore Radhime. Disponon nje siperfaqe trualli prej 570m2. Hoteli me 3 kate ndertim, i paperfunduar, mundesi edhe per katin e 4 .Me certifikat pronesie. Pamje panoramike te gjirit te Vlores dhe ishullit te Sazanit. Akses te menjehershem ne rrugen nacionale Vlore-Sarande.
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne agjensi!

  • Afer detit
  • Me certifikate pronesie
  • Pamje nga deti
  • Pamje panoramike
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -