Detaje mbi Pronen

Jepet me qera apartament 1+1 ne Lungomare Vlore

20181005_092241
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 64 m2
 • Nr. Listimi: 850

Jepet me qera apartament 1+1, 64 m2, ne Lungomare Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • kati 4
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Plotesisht i mobiluar.
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -