Detaje mbi Pronen

Jepet me qera apartament 2+1 ne Skele Vlore.

Apartament 2+1 per qera ne qender Vlore.1
 • Cmimi: €400
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 100 m2
 • Nr. Listimi: 851

Jepet me qera apartament 2+1 ne Skele, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • 2 Tualete
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Verande

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -