Detaje mbi Pronen

Jepet me qera apartament i mobiluar, Rr. Rushit Gurishova, Vlore

20190526_104320
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 851

Apartament 1+1, i mobiluar per qera ne Lungomare, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 3
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -