Detaje mbi Pronen

Jepet me qera garzonier ne Vlore

Jepet me qera garzonier ne Vlore Lungomare.1
 • Cmimi: €100
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Siperfaqe: 40 m2
 • Nr. Listimi: 848

Jepet me qera garzonier ne Vlore,
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • kati 4
 • Ne Lungomare Vlore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -