Detaje mbi Pronen

Komerciale per shitje ne Vlore ne qytet

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • Cmimi: €120,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 120 m2
  • Nr. Listimi: 538

Dyqan komercial per shitje ne Vlore. Me sip.120 m2 dhe lartesi 5.3 m dyqani eshte i vendosur ne katin e pare te nje rezidence te re prane Rruges Veldin Kollozi. Akses te menjehershem ne rruge kryesore. Zoteron Certifikat Pronesie. Ekziston mundesia e ndarjes se ambjenteve dhe shfrytezimi per biznese te ndryshme. Cmimi i negociueshem.
Per me shume informacion dhe per nje vizite prane tij ju lutem na kontaktoni.

  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -