Detaje mbi Pronen

Lokal per shitje ne Vlore prane Sheshit Pavaresia

Abjent komercial lokal per shitje ne Vlore  4
  • Cmimi: €269,800
  • Kategoria: Komerciale
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 71 m2
  • Nr. Listimi: 372

71 m2 ambjent biznesi lokal per shitje ne Vlore prane Sheshit Pavaresia. Pozicionohet ne katin e pare te nje rezidence te re te perfunduar. Me hapesire te bollshme ne fasade dhe 5 m fasade xhami. Aktualisht funksionon si bar me mobilim te ri ideuar nga arkitekt francez. Pozicion i favorshem dhe i preferuar per aktivitet bar, pasi ndodhet vetem 50 m prane Universitetit Ismail Qemali, si dhe 100 m nga Porti i Vlores.

Per detaje ju lutem na kontaktoni.

  • Kondicioner
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -