Detaje mbi Pronen

Magazine ne shitje ne Vlore ne Rruga Lef Sallata

Magazine ne shitje ne qytet ne Vlore 0
  • Cmimi: €180,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 937 m2
  • Nr. Listimi: 632

Magazine ne shitje ne Vlore ne qender. 937 m2 hapesire ne plan te hapur e pozicionuar ne katin -1 te nje rezidence te re te perfunduar ne qender te qytetit. E pershtatshme per aktivitete prodhimi, rrobaqepsi, magazinim etj.
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni agjencine ne tel. +355 33 205 821!

  • Komerciale per shitje ne Vlore
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -