Detaje mbi Pronen

Magazine me toke per qera ne Vlore.

Magazine me truall me qera ne Vlore
  • Cmimi: €2,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 1008 m2
  • Nr. Listimi: 644

  • Magazine me toke per qera ne Vlore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -