Detaje mbi Pronen

Okazion! Shitet apartament ne Orikum Vlore

Apartament per shitje ne Orikum01
 • Cmimi: €58,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 200 m2
 • Nr. Listimi: 512

Okazion! Apartament per shitje ne Orikum Vlore.Pozicionohet ne katin e 6-te te nje rezidence te re. Disponon dhome ndenje,kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe verande te madhe me pamje panoramike deti. Punime cilesore dhe planimetri funksionale. Shitet i mobiluar, me certifikate pronesie.
Per detaje ju lutem na kontaktoni.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Panel Djellor
 • Verande

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -