Detaje mbi Pronen

Restorant per shitje ne Vlore

dyqan ne shitje ne Vlore 03
  • Cmimi: €160,000
  • Kategoria: Komerciale
  • Siperfaqe: 150 m2
  • Nr. Listimi: 470

Restorant per shitje ne Vlore.Restoranti ndodhet ne qender te qytetit ne katin e pare te nje pallati te ri.Restoranti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet si dhe me nje ambjent guzhine mjaft funksionale dhe ka zhvilluar nje aktivitet mjaft te suksesshem.Restoranti ka nje ambient shume mire te areduar, ka ambjentin e gushines,ambjentin e tualeteve,magazine,dhe nje ambient zyre ne funksion te tij.Ambjenti i restorantit eshte i mobiluar mjaft mire dhe jane bere punime mjat cilesore.Eshte i gatshem per te filluar pune menjehere pasi eshte ne gjendje pune.Disponon certifikaten e pronesise.Cmimi eshte mjaft i mire.Per me shume detaje na kontaktoni.

  • Me certifikat pronesie
  • Prane rruges kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -